Influencer marketing

W Danii influencer marketing (marketing influencerski) jest bardzo wydajny: w dzisiejszych czasach tradycyjne media reklamowe się zmieniają. Otrzymujemy znacznie więcej danych wejściowych i każdy z nas używa dzisiaj wiele różnych form portali społecznościowych, szczególnie w ciągu dnia, w porównaniu do poprzednich lat.

Reklama poprzez Influencerów ma taki plus, ze pozwala na bezpośredni kontakt z followersami influencera. Wiele Influencerów często posiadają więcej niż tylko blog i jedno konto w social media. W ten sposób korzystanie z Loggershut pozwala łatwo zwiększyć zasięg poprzez szereg platform marketingowych, takich jak: Instagram, YouTube, Snapchat, Twitter i Facebook.

Z drugiej strony poszukiwanie dobrych Influencerów może się okazać trudne i bardzo długie, szczególnie bez pomocy agencji marketingowych tj. Loggershut.

Influencerów, których znajdziesz na stronie Loggershut zostali aprobowani i przeszli przez proces analizy pod względem jakości. Jest to niewątpliwie wielki plus dla Ciebie : nie tylko łatwiej znajdujesz Influencerów ale także masz z nimi lepszy kontakt.

Jako gwarancja jakości, jest między innymi możliwość powiadomienia Loggershut, jeśli masz problemy z komunikacją z influencerem.

Loggershut to duńska firma działająca na skalę międzynarodową. Dlatego możesz użyć Loggershut jako środku do tworzenia skutecznego międzynarodowego marketingu.

Content Marketing

W content marketingu nie chodzi o walenie do potencjalnych klientów z grubej rury, jak w reklamie tradycyjnej.

Content marketing jest to inbound marketing, w którym treści tworzone są w celu poprowadzenia konsumentów w procesie kupowania. Poprzez influencerów na Mediach Społecznościowych prowadzisz wiarygodny marketing.

Loggershut jest to Agencja Content Marketingu, w której pomagamy Ci znaleźć odpowiednich influencerów dla Twojej marki. Troszczymy się również, aby ustawa o marketingu była przestrzegana względem wytycznych dla influencerów w tworzeniu treści twórczych itp.

Jeśli pragniesz zacząć prowadzić marketing wizualny, dowiedz się więcej: Content marketing

Zarabiaj pieniądze na YouTube, Instagramie, Facebooku, itd.

YouTube, Instagram, Facebook, Snapchat, Twitter i twój blog mogą okazać się najkrótszą droga do zarabiania pieniędzy. Jako youtuber, instagrammer itp., wiele firm liczy na to ze przemówią do twoich followersów właśnie dzięki Tobie. Twoja rola polegała by na testowaniu lub reklamowaniu produktów/ usług proponowanych przez firmy i pokazywanie tego twoim followersom. Właśnie w taki sposób byś zarabiał.
Ciężko jest za zwyczaj firmom znaleźć dobrych Influencerów dla ich produktów czy usług. Loggershut to najlepszy skrót na kontakt z firmami, które pragną abyś reklamował ich produkty.

To bardzo łatwe, wystarczy, ze założysz konto na naszej stronie.

Loggershut sprawdzi twój profil na Internecie pod względem jego jakości i zdeterminuje czy firmy byłyby zainteresowane twoim profilem. Niezwłocznie po aprobacji, firmy już będą mogły się z tobą skontaktować. Doradzimy Ci tez, jak poprawić sposób zarabiania pieniędzy online.