Loggershut to strona internetowa przeznaczona do marketingu influencerskiego. Marketing influencerski odnosi się do sposobu w jaki firmy używają Influencerów do wpływu na opinie ich followersów. Dzięki Loggershut, firmy i influencerzy szybko się nawzajem znajdują.

Influencerów jest masa na portalach społecznościowych jak np. Instagram, Youtube, Snapchat, Twitter czy tez Facebook, ale niektórzy maja tez blogi, na których mogą na przykład opisać bardziej dokładnie pewien produkt, usługę lub temat.

Dla Firm, influencerzy są jednym z najważniejszych kanałów reklamowych : firmy zyskują wysoki poziom wiarygodności, w momencie gdy wiadomość jest przekazywana za pośrednictwem osób mających wpływ na ich obserwatorów. Zasadniczo tego wysokiego poziomu wiarygodności nie można uzyskać za pomocą tradycyjnych środków reklamy.

Zalety Loggershut

Na social media wszystko dzieje się online. Gdy jakaś wiadomość przekazywana jest do masowych odbiorców, widzów i czytelników są oni bardziej skłonni do dokonania zakupu. To właśnie dlatego tak dużo firm przekazuje część swoich zasobów dla tego rodzaju reklamy.

Wyzwaniem dla nowych Influencerów jest zarabianie pieniędzy zanim znacznie wzrośnie ilość fanów i największe marketingowe firmy zaczną się z nimi kontaktować.

Wyzwaniem dla firm, które nie zapoznały się z oferta Loggershut, jest znajdywanie Influencerów, którzy jeszcze nie podnieśli swoich cen. Istnieje ryzyko, ze bez korzystania z naszej strony po prostu stracisz dużo czasu i energii na próbie skontaktowania się z Influencerem. Niemniej, Loggershut jest rozwiązaniem i najszybsza droga dostępu do jakościowych profilów.

Ocena Jakości

Zanim Influencer dołączy do sieci Influencerów w Loggershut, profile na social media i stronach internetowych są wyświetlane i filtrowane. Taki proces pozwala na wyszukanie Influencerów z doświadczeniem i z wysokim zaufaniem jeśli chodzi o komunikacje z firmami.

W odniesieniu do firm, wyraźną zaletą jest to, że nie musisz kontaktować się z dziesięcioma influencerami, mając nadzieję, że tylko jeden z nich wpłynie na dobrą reklamę usług i produktów firmy.

Ponadto, firmy maja możliwość powiadomić Loggershut jeżeli komunikacja z influencerem nie okaże się taka płynna jak przewidywano. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z tą usługą, ponieważ jest to część usług, które oferujemy firmom jako subskrybentom, co zapewnia wysoki poziom jakości.

Ochrona Danych

Firma Loggershut zapewnia duży stopień bezpieczeństwa i przestrzega, między innymi, przepisów europejskiego rozporządzenia RODO, o którym więcej można przeczytać tutaj.

Subskrypcja

Aktualne ceny zostaną w danym momencie ogłoszone na stronie głównej lub w cenniku znajdującym się na stronie Loggershut.pl.

Warunki subskrypcji firmowych można znaleźć tutaj.

Kontakt

Loggershut jest duńską firmą; obsługa klienta oferowana jest w następujących językach; duński, angielski i niemiecki.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zachęcamy do napisania maila na adres: support-pl@loggershut.com

Show support popup: 
1